Jūsų norus girdime,
o augalų – žinome!

+370 656 36295

info@plantida.lt

Miškų priežiūra

Jeigu turite klausimų, drąsiai skambinkite
arba rašykite mums pateiktais kontaktais.

Miško sodinimas

Mes vykdome miško įveisimą. Sodiname mišką pagal pateiktą miško sodinimo projektą. Galime tai atlikti Užsakovo arba mūsų sodmenimis. Mūsų pateikiami sodmenys visada sertifikuoti ir atitinka miško sodmenims keliamus reikalavimus. Miško tvarkymas prasideda teritorijos išvalymu bei sutvarkymu, sodinukų paruošimu. Tai vienas efektyviausių būdų norint palaikyti tinkamą jo būklę ir estetinį vaizdą. Taip pat turime paminėti, kad miško valymas turi būti atliekamas laikantis tam tikrų reikalavimų ir griežtai reglamentuotas. Tad šiuos darbus patikėkite profesionalams.
Nemažiau svarbus darbas miškotvarkos darbuose yra jaunuolynų ugdymas. Formuojama jų rūšinė sudėtis, šalinant nepagrindinės rūšies medelius ar krūmus, medelių tankumas mažinamas, taip praplečiant erdvę jiems augti ir įgyti atsparumą gamtos veiksniams. Visa tam taip pat reikalinga tai išmanančių žmonių pagalba.

Jaunuolyno ugdymas

 Vykdome miško auklėjimą, ugdymą bei valymo darbus. Klientui pageidaujant, mišką ar savaiminį jaunuolyną paverčiame parku. Miško sodinimas, atkūrimas. Miško tvarkymas ir priežiūra. Krūmų kirtimas. Apsaugome mišką nuo žvėrių. Sodinukus tepame repelentais. Naudojame savo arba užsakovo medžiagas. Statome individualias medelių apsaugas su bambukiniais kuolais. Medžiagos gali būti mūsų arba pateiktos užsakovo. Medelių apsaugai naudojame standžias apsaugas (ne „kojines“).

 

Tvorų įrengimas

 Veisiamiems miškams įrengiame miško tvoras. Joms naudojame specializuotą miško tinklą bei tekintus, impregnuotus medinius kuolus.