Jūsų norus girdime,
o augalų – žinome!

+370 656 36295

info@plantida.lt

Medžių priežiūra

Tinkamai ir gerai prižiūrimi medžiai – mūsų kraštovaizdžio pasididžiavimas. Sodybų, gyvenviečių, miestų ar kitų urbanistinių vietovių kraštovaizdis mums labai svarbu. Todėl tam skiriame nemažą dalį mūsų dėmesio. Atliekame medžių genėjimo, pavojingų medžių genėjimo, šalinimo ir surišimo, medžių ir krūmų purškimo, medžių pjovimo paslaugas. Taip pat parkų priežiūrą ir tvarkymą.

Kodėl žūva medžiai?

Nepalankios aplinkos sąlygos
% 0
Kenksmingi vabzdžiai ir ligos
% 0
Katastrofiški įvykiai
% 0
Senyvas amžius
% 0

Mūsų paslaugos

Medžių (pavojingų) genėjimas ir pjovimas

Didelių medžių priežiūra būna kitokia nei jaunų medelių. Tačiau tai nereiškia, kad jų nereikia prižiūrėti. Didelius medžius taip pat būtina laistyti, genėti bei saugoti nuo ligų. Dažnu atveju jie būna daug atsparesni aplinkos ir klimato sąlygoms, ligoms. Kad medis būtų sveikas, būtina stebėti dirvožemio drėgnumą, jo derlingumą.Esant netinkamoms sąlygoms medis gali prarasti savo dekoratyvinę išvaizdą, užpulti ligos. Tad pastebėjus bet kokius pakitimus būtina imtis veiksmų. Tam esame mes, kad užtikrintume Jūsų medžių sveikatą. Mūsų arboristų komanda įvertins medžių būklę, užtikrins jų saugumą bei pagerins medžių bei jų augavietės būklę.

Medžių genėjimas
Medžių genėjimas
Vaismedžių genėjimas
Vaismedžių genėjimas

Medžių genėjimas miestuose bei kitose urbanizuotose vietose. Atskiriems medžiams ar jų grupėms suteikiame gražias formas ir padarome juos saugius aplinkiniams. Medžių genėjimas ir jų pjovimas pavojingose vietose – prie elektros laidų, prie kelių, namų ar kitų statinių. Visų tipų vaismedžių bei vaiskrūmių genėjimas. Ne šiaip išpjaustome šakas, o medį pritaikome žmogaus poreikiams („nuleisdami“ šakas, “atjaunindami” seną vaismedį). Juk „padebesyse“ esantys vaisiai nors ir labai gražūs, bet dažniausiai nukritę, tiesiog ištykšta ant žemės, susidrasko į šakas ir naudos mažai belieka. Mielai konsultuojame privačius sodininkus ir tolesnę priežiūrą tikrieji entuziastai gali sėkmingai tęsti patys, tai darydami kokybiškiau ir „draugiškiau“ medžiams bei naudingiau sau.

Medžių purškimas

Kaip mus, taip ir augalus puola įvairiausios ligos. Mes, atlikdami purškimo darbus Jūsų valdoje, galime padėti su jomis kovoti. Mes parenkame augalų apsaugos priemones, apdorojimo laiką, intensyvumą ir garantuojame gerą darbų rezultatą.